Suursoo külarahvas ootab 22.juulil kell 15.00 kõiki Rae valla külasid ja alevikke osa saama meeleolukast peost Suursoo külas Männiku talu kõrval asuval niidul.
Suursoo sissesõitudel saavad olema külalisi peole juhatavad viidad.

Küladepäeva kuulutame avatuks kell 15.00 tervitussõnadega. 

Liikumisaastale pühendatud küladepäev on päev täis mänge, tegevusi, meelelahutust nii suurtele kui väikestele: seltskondlikud mängud, ponisõit, näomaalingud, hiigelmullid, batuut, külasupp, toitlustus, politsei, pääste ja Kaitseliit ning ka üllatus on plaanis. 

Külade mõõduvõtus saab olema tegevusi, kus saab iga küla panustada individuaalselt aga on ka tegevusi, kus on vaja teha meeskonnatööd. Selga sportlikud riided ja mugavad jalatsid.

Sellel aastal on ka igal külal/alevikul kodune ülesanne, mille eest saab väärikalt punkte. Vaja on meisterdada puidust linnu pesakast, millel on peal küla nimi. Kõik pesakastid saavad paigaldatud Suursoo külaplatsile, kus linnud saavad seal mõnusalt uutesse kodudesse sisse kolida.

Õhtul tantsime ja laulame päeva õhtusse koos ansambliga Ahoi. Ansambel Ahoi on rahvamuusikaansambel, kelle repertuaarist võib leida nii tuliseid ja särtsakaid tantsulugusid kui ka mahedaid valsipalasid. Kogu kava on ehedat emotsiooni pakkuv ning kohapeal sündiv vahetu energia jõuab kuulajateni läbi elava muusika.

Mõnusa seltskonnaga tegevusi täis päeva lõpuks selguvad kõige osavamad, väledamad ja nutikamad külad või alevik, et teatepulk järgmisele korraldajale edasi anda. Parimad saavad autasustatud ja kõik tänatud!

Loodame kõikide külade ja alevike aktiivset osalemist.

Ajakava:
15.00 küladepäeva avamine
15.15 mängude algus
17.15 külavanemate mõõduvõtt
18.00 ansambel Ahoi
18.30 üllatusesineja
19.00 ansambel Ahoi
19.30 parimate tunnustamine
20.00 ansambel Ahoi
21.00 ansambel Ahoi
22.00 küladepäeva lõpetamine