Kodu ega kontor pole ladu – too olulised esemed Everaus Minilattu hoiule!


Siinsamas Peetris, tihedalt asustatud elamu- ja äripiirkonnas Reti teel, tegutseb miniladude üüriteenust pakkuv laokompleks nimega Everaus Minilaod. Ööpäevaringselt avatud, soe ja puhas, kontaktivaba, turvaline ja kindlustatud kompleks on kohalike elanike seas aina enam populaarsust koguv.

Ameerikast alguse saanud miniladude rentimine on eestlaste poolt hästi vastu võetud ning 2m² kuni 7,5 m² suuruseid laobokse kasutavad igapäevaselt nii eraisikud kui ettevõtted.

Enamasti hoiustatakse miniladudes esemeid, mida läheb vaja hooajaliselt ning mis enamuse aastast kas kodus või kontoris jalus seisavad – olgu need siis näiteks jalgrattad, suusad, matkavarustus, aiamööbel, talve- või suverehvid, jõulukaunistused või ettevõtete müügi- ja esitlusmaterjalid.

Kliendid väidavad kui ühest suust, et minilaod on mugavaim ja kiireim lahendus kodus või kontoris valitsevale ruumipuudusele.

7 peamist olukorda, millal sinulgi tasub mõelda minilao kasutamisele:

 1. Remont kodus
  Lagede värvimine, põrandate lihvimine või seinte tapeetimine vajab ruumi ja tekitab omajagu tolmu. Miniladu pakub ajutist peavarju sinu mööblile ja sisustusele remondi ajaks. Kui remonttööd on lõpetatud, saavad mööbel ja sisustus puhtalt ning tervelt koju naasta.
 2. Kolimine uude koju
  Senisest kodust välja kolimine ja uude koju sisse kolimine ei pruugi alati sujuda. Uue kodu valmimine või sisustamine võib viibida ja sinu asjad võivad vajada vahepeatuseks hoiukohta, milleks sobib miniladu.
 3. Muutunud suhtestaatus
  Suhte lõppemisel peab üks partneritest senisest ühisest kodust välja kolima ja leidma endale uue kodu. Uus kodu ei pruugi aga olla piisavalt suur või on juba sisustatud ning seetõttu on hädavajalik leida isiklikele asjadele kiiresti panipaik. Mure lahendab miniladu. Miniladu on lahendus ka vastupidisel juhul – kui üksteist leitakse ja koos elama asutakse, kuid kui ühine kodu ei ole piisavalt suur või on juba sisustatud.
 4. Hooajatarvikud on kodus jalus
  Sa ei vaja suusavarustust, uiske ja kelku suvel ega aiatarvikuid, jalgratast ja matkatarbeid talvel, mistõttu on hooajavälisel ajal tarvikud kodus jalus. Minilaod võimaldavad hooajatarvikuid hoiustada ajal, mil need pole aktiivses kasutuses.
 5. Hobid ei mahu koju ära
  Meil kõigil on hobid ja sageli rohkem kui üks – kes mängib golfi, kes surfab, kes kogub automudeleid, kes nukke. Mida teha, kui ühel hetkel kodus enam hobi jaoks ruumi ei ole? Kindlasti ei pea ruumipuuduse tõttu hobiga tegelemist lõpetama, sest hobiasjad saab hoiustada minilattu.
 6. Ruum saab lihtsalt otsa
  Otse öeldes: sinu kodu on rohkem väärt, kui olla panipaik! Sageli ei ole meil lihtsalt ruumi kõigi armsate või vajalike asjade jaoks, mida me tegelikult igal ajahetkel ei vaja, aga millest ei taha ka loobuda. Soovid hoida beebitarvikuid järgmise beebi jaoks? Tõstad pidevalt ühest kohast teise aurupesurit, mida vajad vaid kord-kaks aastas? Ära lase oma kodul muutuda panipaigaks, vaid too asjad minilattu hoiule.
 7. Äritarvikute ja kaubavarude hoiustamine
  Äritegevusega kaasnevad tihtilugu kaubanäidised ja reklaamtooted, messi- ja
  esitlustarvikud ja muu inventar (sh jõuludekoratsioonid), mida ei kasutata igapäevaselt. Nende hoiustamine kontoris röövib liigselt kasulikku pinda, kuid lisa kontoripinna üürimine nende jaoks ei ole ka mõistlik. Minilaod on sellisel juhul ainuõige lahendus. Minilaod on asendamatud ka juhul, kui korraga peaks saabuma suurem hulk kaupa, mis tavapärasesse lattu ära ei mahu. Samuti juhul, kui pead kodukontoriga e-poodi ja on aeg kaubaladu kodust välja kolida.

Minilao üürimine suurimas kontaktivabas laokompleksis on mugav ja kiire, sest üüriprotsess toimub veebilehe või mobiili kaudu vaid mõne minutiga kodust või kontorist lahkumata. Ka võtmete ega kiipkaartide üleandmiseks ei ole vajalik kellegagi kohtuda, sest laohoone välisuks avaneb automaatselt telefoni abil.

Konkreetse laoboksi uks on lukustatav tabalukuga, mida saab soetada laoboksi valides Everaus Miniladude veebilehelt või kasutada teistsugust endale meelepärast tabalukku.

Uuri lisa ning vali sobiv miniladu välja veebiaadressil everausminilaod.ee